Sommerskiskyting
Sprint Feed skiarena 23.09.2006

Rennleder: Gunstein Feed
Løypesjef: Trond Helge Sinnes
Teknisk delegert: Åge Tjørhom

Resultat

Jenter under 11 år ny sprint
PlassStartTid
 0018Lone Storlid HaalandSirdal Skilag*-*06.19 
 0021Hilde TjørhomSirdal Skilag*-*06.22 

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter under 11 år ny sprint
PlassStartTid
 0001Emil Sebastian KonsmoKnaben IL1-005.33 
 0002Sivert WiigGjesdal Skiskytterlag1-106.02 
 0003Torje Usland DahlMarnardal IL0-105.16 
 0019Svein Erik Storl HaalandSirdal Skilag*-*06.48 
 0020Sivert LarssonSirdal Skilag*-*06.21 

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Gutter over 11 år ny sprint
PlassStartTid
10004Ole Asbjørn LilandTonstad IL0-005.08 
20006Adrian RamsfjellGjesdal Skiskytterlag0-005.1300.05

3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Jenter 11 år sprint
PlassStartTid
10007Serine LarssonSirdal Skilag3-206.17 
20008Astrid BjørndalSirdal Skilag3-107.0500.48

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 11 år sprint
PlassStartTid
10009Sindre SkålandTonstad IL1-005.33 
20014Anders LøvlandMoi IL1-206.2600.53
30013Sindre Abrahamse KarlsenGjesdal Skiskytterlag2-206.2700.54
40011Espen JohnsenKnaben IL5-206.3801.05
50016Anders ØstebøSandnes Skiskytterlag2-306.4701.14
60017Runar TjørhomSirdal Skilag1-207.1201.39
70012Eskil LeinebøMoi IL4-508.4303.10

9 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Jenter 12 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10034Siri JensenGjesdal Skiskytterlag1-005.56 
20033Kari Nødland FuglestadGjesdal Skiskytterlag3-106.5100.55
30032Janna LølandFiggjo IL4-107.2801.32
40035Synnøve BirkelandBirkenes IL2-508.1502.19

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 12 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10031Andre FinnerudSandnes Skiskytterlag1-005.31 
20036Lars Aa SvalandBirkenes IL2-206.0700.36
30037Tor Anders AagesenMoi IL5-508.4503.14

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 13 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10043Tonje ThomassenSandnes Skiskytterlag1-209.56 
20045Therese FossfjellGjesdal Skiskytterlag5-209.5700.01
30044Ida EmberlandGjesdal Skiskytterlag3-210.2100.25

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 13 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10049Hallvard WiigGjesdal Skiskytterlag3-108.21 
20048Bjørn FuglestadGjesdal Skiskytterlag1-310.0901.48
30046Mikal Haaland PedersenFiggjo IL2-410.1201.51
40047Arne Martin LøvlandMoi IL4-513.0504.44

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 14 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10052Ine Trodal BorsheimFiggjo IL1-108.44 
20051Elise ØstebøSandnes Skiskytterlag1-209.2300.39
30053Gerd SkårSandnes Skiskytterlag1-411.3202.48
40050Astri Helen LøvlandMoi IL2-313.3404.50

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 14 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10060Roald JensenGjesdal Skiskytterlag0-108.44 
20057Espen BirkelandKnaben IL1-309.1900.35
30058Håkon SvalandBirkenes IL2-209.3800.54
40059Ivar Hereide MannsåkerSandnes Skiskytterlag2-409.5901.15
50056Rolf Erik NilsenSirdal Skilag2-310.1301.29
60061Andreas FossfjellGjesdal Skiskytterlag3-310.1701.33
70055Simen LøvgrenMoi IL1-311.5603.12

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Jenter 15 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10065Berit Kristine LimaFiggjo IL1-112.12 
20064Mari Usland DahlMarnardal IL3-213.5701.45

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 15 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10067Per-kristian Ha PedersenFiggjo IL2-210.52 
20068Even Sandange FyljesvollFiggjo IL3-111.1500.23
30069Gabriel SkjærpeMoi IL4-511.3300.41
40066Ivar Wathne OftedalSandnes Skiskytterlag1-111.4500.53

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 16 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10072Karoline BirkelandBirkenes IL1-111.25 
20070Ingrid SelleGjesdal Skiskytterlag2-213.2001.55
30071Sofia Hove BogstadMoi IL3-417.0805.43

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 16 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10075Even LølandBirkenes IL4-211.16 
20073Trond KristensenSandnes Skiskytterlag1-111.3700.21
30074Even EmberlandGjesdal Skiskytterlag3-311.5200.36
40063Jimi KjørmoTonstad IL3-214.1202.56

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Kvinner 17 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10090Malene NessetBirkenes IL1-419.03 
20089Marita ThomassenSandnes Skiskytterlag2-120.5301.50

3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Menn 17 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10095Atle HaugvaldstadSandnes Skiskytterlag4-418.37 
20098Christian ØyeSandnes Skiskytterlag1-419.0900.32
30094Kent Trodal BorsheimFiggjo IL3-120.0901.32
40091Vegard ÅtlandBirkenes IL3-220.1901.42
50093Sverre T. RøiselandKnaben IL3-220.2601.49
60096Christer Ersdal MuntheSandnes Skiskytterlag1-321.0602.29
70092Trond ØstebøSandnes Skiskytterlag3-121.1902.42
80097Olav SkårSandnes Skiskytterlag4-322.1303.36

9 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
Menn 18-19 år Rulleski, sprint
PlassStartTid
10103Lars Helge BirkelandBirkenes IL2-319.31 
20104Sondre ImsFiggjo IL0-119.3500.04
30100Torgeir DaleMarnardal IL0-320.4401.13
40087Jon Håkon FindrengBirkenes IL4-221.4002.09
50105Bjørn TollefsenFiggjo IL2-423.0503.34
60101Anders KornbrekkeBirkenes IL4-524.0004.29

7 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.