Tonstad IL                 NM SOMMERSKISKYTING         Sprint - 2. aug. 2003
Sirdal Skilag              RESULTATLISTE               Feed skiarena - Sirdal
------------------------------------------------------------------------------
 
------------------------------------------------------------------------------
Kvinner 16 år
-------------
   1  0257 Julie Bonnevie-Svendsen   Nittedal SSL     2-3   21.11,4     
   2  0256 Ane Stenset               Bjerke IL/NTG    0-3   23.40,0   02.28,6
   3  0260 Guro Sandmo Kristoffersen Nittedal SSL     2-3   25.25,3   04.13,9
   4  0261 Åse Mørkve                Vossestrand SSL  2-5   26.47,7   05.36,3
   5  0258 Jorunn Dugstad            Voss SSL         1-4   27.10,3   05.58,9
   6  0255 Katrine Heldor Paulsen    Nittedal SSL     3-4   27.42,0   06.30,6

6 resultater, 7 påmeldte, 6 startende

Menn 16 år
-------------
   1  0234 Dag Erik Kokkin           Åsnes/Eidsiva    2-4   22.40,6     
   2  0236 Erik Sebastian Krogvig    Hålandsdal IL    4-1   23.51,6   01.11,0
   3  0238 Ole Henrik Somby          Tana skiskytterl 3-5   24.17,1   01.36,5
   4  0235 Jostein Rogstad           Skrautvål IL SSG 3-3   24.21,9   01.41,3
   5  0237 Kenneth Haugholt          Drangedal SSL    2-5   25.42,3   03.01,7
   6  0240 Christer Kaland           Tonstad IL       3-5   27.19,5   04.38,9
   7  0239 Kenneth Luggens           Drangedal SSL    5-4   28.10,8   05.30,2

7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende


Kvinner 17 - 18 år
------------------
   1  0243 Ingeborg Ålmo             Snåsa SSL        1-0   20.51,0     
   2  0244 Guro Stenset              Bjerke IL/NTG    1-0   22.03,0   01.12,0
   3  0246 Anne M. Gjermundshaug     Alvdal IL        3-1   22.28,6   01.37,6
   4  0248 Anne Mørkve               Vossestrand SSL  0-2   22.32,6   01.41,6
   5  0249 Stine Øvreberg            Stårheim IL      1-3   22.51,9   02.00,9
   6  0241 Linda Mørkve              Vossestrand SSL  3-2   22.59,3   02.08,3
   7  0247 Kjersti Isaksen           Hammerfest skikl 2-3   23.32,1   02.41,1
   8  0252 Solveig Walskaar          Figgjo IL skisky 2-3   23.36,7   02.45,7
   9  0254 Mona Neslien Nordli       Meråker & Storda 3-2   23.42,9   02.51,9
  10  0251 Anne Katrine Straume      Drangedal SSL    4-2   23.58,8   03.07,8
  11  0242 Birgitte Røksund          Frotveit SSL     2-4   24.03,9   03.12,9
  12  0253 Eline Fannemel            Hornindal IL     2-3   24.15,9   03.24,9
  13  0245 Anne Margrete Gisleberg   Søndre Ål Sp.kl. 2-3   24.31,4   03.40,4
  14  0250 Jenny Margrethe Dugstad   Voss SSL         4-1   24.40,7   03.49,7

14 resultater, 14 påmeldte, 14 startende

Menn 17 - 18 år
---------------

   1  0220 Stian Nåvik               Trondhjems skisk 1-2   20.10,2     
   2  0224 Emil Svendsen             Trondhjems skisk 3-2   20.10,9   00.00,7
   3  0219 Eirik Hafsås              Stårheim IL      0-3   20.29,7   00.19,5
   4  0225 Henrik L' Abee-Lund       Oslo SSL/NTG     2-2   20.42,3   00.32,1
   5  0221 Øyvind Svaland            Birkenes         2-1   20.50,3   00.40,1
   6  0226 Per Håkon Klingsheim      Nittedal SSL     2-2   20.52,8   00.42,6
   7  0230 Ronny Hafsås              Stårheim IL      2-4   21.07,3   00.57,1
   8  0223 Anders Bratli             Fossum IL        1-3   21.19,9   01.09,7
   9  0222 Bjørnar Espe              Nittedal SSL     1-1   21.25,7   01.15,5
  10  0216 Lars Stensløkken          Ullensaker SSG/N 2-2   21.33,9   01.23,7
  11  0211 Sondre Flaa Eieland       Birkenes         2-4   21.43,9   01.33,7
  12  0212 Håkon Tjørhom             Sandnes SSK      0-1   22.08,1   01.57,9
  13  0227 Martin Eng                Nittedal SSL     4-3   22.30,9   02.20,7
  14  0218 Per Martin Sandtrøen      Tynset           2-4   22.55,7   02.45,5
  15  0213 Torgeir Langmoen          Åsnes/Eidsiva    2-1   22.57,9   02.47,7
  16  0229 Eigil Kosi Jaren          Trondhjems skisk 1-5   23.44,3   03.34,1
  17  0232 Syver Nygård              Byåsen SSL       3-4   23.54,1   03.43,9
  18  0215 Christian Hals            Oslo SSL         2-4   24.01,8   03.51,6
  19  0231 Kristian Tjørhom          Sirdal Skilag    1-3   24.36,1   04.25,9
  20  0233 Kjartan Helland           Moi IL           5-2   24.48,9   04.38,7
  21  0214 Birger Aurebekk           Torridal         4-2   25.35,3   05.25,1

21 resultater, 23 påmeldte, 21 startende

Kvinner 19 - 20 år
------------------

   1  0125 Kaja Eckhoff              Fossum IL        1-1   22.35,6     
   2  0122 Ingvild Flatland          Vik IL           1-2   24.09,5   01.33,9
   3  0123 Marianne Skinnes          Simostranda      1-2   24.58,1   02.22,5
   4  0124 Anna Kvasjord             Fyresdal SSL     2-0   26.18,0   03.42,4
   5  0126 Thora I. Dystebakken      Alvdal IL        2-2   27.55,1   05.19,5
   6  0121 Tonje Whal Evensen        Hernes/Eidsiva   3-1   28.45,2   06.09,6

6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

Menn 19 - 20 år
---------------
   1  0005 Knut Moe                  Trysilgutten/Eid 0-0   26.31,4     
   2  0014 Steinar Eidem             Byåsen SSL       3-1   27.01,9   00.30,5
   3  0013 Vegard Bitnes             Meråker & Storda 2-1   27.07,9   00.36,5
   4  0004 Rune Brattsveen           Nordre Land IL   2-3   27.14,4   00.43,0
   5  0001 Espen Staxrud             Tingelstad SSK   3-2   27.26,0   00.54,6
   6  0002 Kjetil Mehl               Stårheim IL      0-4   27.46,5   01.15,1
   7  0016 Gerhard Stai              Kvikne SSL       2-2   28.20,2   01.48,8
   8  0007 Eivin Rundberg            Vestre Målselv S 2-0   28.29,1   01.57,7
   9  0003 Martin Bonnevie-Svendsen  Nittedal SSL     1-1   28.35,5   02.04,1
  10  0017 Sindre Hansen             Hålandsdal IL/NT 2-0   28.43,3   02.11,9
  11  0006 Nils Hesthag              Birkenes         2-1   30.13,9   03.42,5
  12  0009 Runar Ousdal              Tonstad IL       2-2   30.55,3   04.23,9
  13  0012 Tore Nordstad             Vingelen IL      4-2   31.06,1   04.34,7
  14  0008 Even A. Røed              Søndre Ål Sp.kl. 3-4   32.11,0   05.39,6
  15  0010 Jonas E. Lunde            Figgjo IL skisky 4-3   33.27,5   06.56,1

15 resultater, 17 påmeldte, 16 startende

Kvinner senior
--------------

   1  0145 Anne Ingstadbjørg         Meråker & Storda 1-0   21.04,5     
   2  0146 Gro Marit Istad Kristians Voss SSL         1-2   21.22,2   00.17,7
   3  0129 Borghild Ouren            Vingrom IL HV05  1-0   21.40,8   00.36,3
   4  0127 Berit Nordstad            Tynset           1-2   21.57,2   00.52,7
   5  0130 Ann Helen Grande          Meråker & Storda 3-1   23.15,5   02.11,0
   6  0134 Ann Kristin Flatland      Vik IL           1-3   23.25,3   02.20,8
   7  0139 Solveig Rogstad           Skrautvål IL SSG 3-1   23.29,9   02.25,4
   8  0144 Linda Tjørhom             Sirdal Skilag    4-2   23.34,1   02.29,6
   9  0143 Jori Mørkve               Vossestrand SSL  3-3   23.36,3   02.31,8
  10  0132 Tora Berger               Dombås IL        1-3   23.46,5   02.42,0
  11  0135 Kari Henneseid Eie        Drangedal SSL    3-2   24.58,9   03.54,4

11 resultater, 13 påmeldte, 11 startende


Menn senior
-----------

   1  0023 Egil Gjelland             Voss SSL         0-0   23.28,4     
   2  0026 Anstein Mykland           Øvrebø SSL       1-0   23.34,5   00.06,1
   3  0029 Lars Berger               Dombås IL        2-1   23.36,7   00.08,3
   4  0030 Ole Einar Bjørndalen      Simostranda      2-1   24.01,2   00.32,8
   5  0033 Magne Rønning             Kvikne SSL       0-2   24.10,4   00.42,0
   6  0043 Tor-Halvor Bjørnstad      Voss SSL         1-1   24.24,6   00.56,2
   7  0019 Stian Eckhoff             Fossum IL        1-2   24.25,1   00.56,7
   8  0049 Hans Martin Gjedrem       Valldal IL       1-1   24.28,2   00.59,8
   9  0018 Geir Ole Steinslett       Hattfjelldal IL  1-1   24.52,7   01.24,3
  10  0041 Jan Olav Wetteland        Figgjo IL skisky 0-1   25.05,0   01.36,6
  11  0042 Sigbjørn Mygland          Øvrebø SSL       2-0   25.11,7   01.43,3
  12  0021 Håkon Andersen            Brumund/Eidsiva  1-1   25.14,7   01.46,3
  13  0034 Jon Kristian Svaland      Birkenes         1-3   25.44,9   02.16,5
  14  0035 Kristian Martinsen        Nittedal SSL     1-1   26.07,0   02.38,6
  15  0044 Syver Berg-Domås          DombåsIL/Sirdal  3-1   26.20,5   02.52,1
  16  0031 Knut Erik Nesteby         Vingelen IL      0-0   26.28,2   02.59,8
  17  0040 Alexander Os              Ishavslaget      3-2   26.49,7   03.21,3
  18  0038 Geir Ludvig Aasen         Vingrom IL       5-2   26.55,7   03.27,3
  19  0032 Dan Kjørmo                Tonstad IL       0-4   27.20,6   03.52,2
  20  0048 Reidar Helland            Moi IL           3-0   32.17,0   08.48,6
  21  0022 Magnor Myklebust          Stårheim IL      1-3   33.30,7   10.02,3
DISK  0025 Halvard Hanevold          Asker            0-1               
DISK  0050 Jon Ola Ullset            Tingvoll IL      1-2               


23 resultater, 25 påmeldte, 25 startende


Gjester kvinner
---------------
   1  0141 Delphine Peretto          Frankrike        0-0   20.06,9     
   2  0133 Sandrine Bailly           Frankrike        0-2   20.21,8   00.14,9
   3  0140 Sylvie Becaert            Frankrike        0-2   20.25,6   00.18,7
   4  0137 Florence Baverel          Frankrike        1-0   21.02,3   00.55,4
   5  0128 Corinne Niogret           Frankrike        1-2   21.06,3   00.59,4
   6  0131 Christelle Gros           Frankrike        1-2   21.42,4   01.35,5
   7  0142 Julie Carraz              Frankrike        2-3   22.48,8   02.41,9
   8  0147 Natalie Santer            Italia           3-3   23.20,7   03.13,8

8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende


Gjester menn
------------
   1  0036 Vincent Defrasne          Frankrike        0-0   23.04,6     
   2  0047 Julien Robert             Frankrike        0-0   23.10,8   00.06,2
   3  0027 Gael Poiree               Frankrike        0-1   24.41,9   01.37,3
   4  0045 Lionel Grebot             Frankrike        4-2   25.52,2   02.47,6
   5  0020 Raphel Poiree             Frankrike        2-1   25.58,6   02.54,0
   6  0028 Alexandre Aubert          Frankrike        2-3   26.29,2   03.24,6
   7  0037 Ferreol Cannard           Frankrike        2-2   27.09,9   04.05,3
   8  0046 Yann Debayle              Frankrike        1-4   27.21,0   04.16,4

8 resultater, 8 påmeldte, 8 startende