Tonstad IL                 NM SOMMERSKISKYTING         Jaktstart 3. aug. 2003
Sirdal Skilag              RESULTATLISTE               Feed skiarena - Sirdal
------------------------------------------------------------------------------
 Plass  Nr. N a v n                   L a g        Bom       T i d     Etter
------------------------------------------------------------------------------
Kvinner 16 år
-------------
  
   1  0141 Julie Bonnevie-Svendsen   Nittedal SSL 4-1-1-2   47.36,5     
   2  0142 Ane Stenset               Bjerke IL/NT 1-1-4-2   54.29,8   06.53,3
   3  0143 Guro Sandmo Kristoffersen Nittedal SSL 2-2-3-2   56.45,7   09.09,2
   4  0144 Åse Mørkve                Vossestrand  2-1-2-3   58.55,7   11.19,2
   5  0146 Katrine Heldor Paulsen    Nittedal SSL 3-1-2-2 1:00.20,9   12.44,4
   6  0145 Jorunn Dugstad            Voss SSL     5-5-4-5 1:08.07,7   20.31,2

6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende



Menn 16 år
-------------
   
   1  0113 Ole Henrik Somby          Tana skiskyt 2-1-2-2   56.42,8     
   2  0111 Dag Erik Kokkin           Åsnes/Eidsiv 4-4-2-2   56.43,8   00.01,0
   3  0112 Erik Sebastian Krogvig    Hålandsdal I 0-0-2-4   58.01,6   01.18,8
   4  0114 Jostein Rogstad           Skrautvål IL 3-1-2-2   59.05,0   02.22,2
   5  0115 Kenneth Haugholt          Drangedal SS 3-2-5-3 1:02.45,8   06.03,0
   6  0117 Kenneth Luggens           Drangedal SS 3-1-3-2 1:08.13,6   11.30,8
   7  0116 Christer Kaland           Tonstad IL   2-4-4-4 1:09.29,5   12.46,7

7 resultater, 7 påmeldte, 7 startende


Kvinner 17 - 18 år
------------------

   1  0122 Guro Stenset              Bjerke IL/NT 0-1-1-1   48.38,8     
   2  0124 Anne Mørkve               Vossestrand  1-1-1-2   49.41,0   01.02,2
   3  0121 Ingeborg Ålmo             Snåsa SSL    2-3-2-4   50.19,3   01.40,5
   4  0126 Linda Mørkve              Vossestrand  2-4-1-1   50.21,5   01.42,7
   5  0125 Stine Øvreberg            Stårheim IL  0-1-3-4   51.14,5   02.35,7
   6  0127 Kjersti Isaksen           Hammerfest s 1-1-2-1   51.16,2   02.37,4
   7  0129 Mona Neslien Nordli       Meråker & St 1-2-2-1   51.25,9   02.47,1
   8  0123 Anne M. Gjermundshaug     Alvdal IL    3-4-3-1   51.34,8   02.56,0
   9  0131 Birgitte Røksund          Frotveit SSL 2-0-3-2   52.06,4   03.27,6
  10  0133 Anne Margrete Gisleberg   Søndre Ål Sp 1-0-1-2   52.36,1   03.57,3
  11  0130 Anne Katrine Straume      Drangedal SS 2-1-3-2   52.46,1   04.07,3
  12  0134 Jenny Margrethe Dugstad   Voss SSL     2-1-1-1   52.46,4   04.07,6
  13  0132 Eline Fannemel            Hornindal IL 4-1-2-2   55.27,1   06.48,3
  14  0128 Solveig Walskaar          Figgjo IL sk 3-2-2-3   55.51,3   07.12,5

14 resultater, 14 påmeldte, 14 startende
  

Menn 17 - 18 år
---------------

   1  0083 Eirik Hafsås              Stårheim IL  0-1-0-0   48.09,1     
   2  0082 Emil Svendsen             Trondhjems s 2-3-3-1   49.50,0   01.40,9
   3  0086 Per Håkon Klingsheim      Nittedal SSL 1-0-2-2   49.59,5   01.50,4
   4  0084 Henrik L' Abee-Lund       Oslo SSL/NTG 1-2-2-2   50.15,2   02.06,1
   5  0087 Ronny Hafsås              Stårheim IL  3-1-2-2   50.43,6   02.34,5
   6  0081 Stian Nåvik               Trondhjems s 3-2-2-3   50.49,5   02.40,4
   7  0088 Anders Bratli             Fossum IL    0-1-3-1   51.35,8   03.26,7
   8  0085 Øyvind Svaland            Birkenes     3-1-2-1   52.11,9   04.02,8
   9  0093 Martin Eng                Nittedal SSL 2-0-3-1   52.25,7   04.16,6
  10  0094 Per Martin Sandtrøen      Tynset       1-1-1-0   53.09,2   05.00,1
  11  0089 Bjørnar Espe              Nittedal SSL 0-3-1-3   54.06,4   05.57,3
  12  0091 Sondre Flaa Eieland       Birkenes     4-3-3-1   54.17,2   06.08,1
  13  0095 Torgeir Langmoen          Åsnes/Eidsiv 1-1-0-1   55.02,6   06.53,5
  14  0098 Christian Hals            Oslo SSL     0-1-2-2   55.11,6   07.02,5
  15  0096 Eigil Kosi Jaren          Trondhjems s 2-1-0-3   56.02,8   07.53,7
  16  0100 Kjartan Helland           Moi IL       4-1-2-2   58.24,8   10.15,7
  17  0097 Syver Nygård              Byåsen SSL   3-1-3-3   58.35,4   10.26,3
  18  0099 Kristian Tjørhom          Sirdal Skila 1-1-3-2 1:00.41,1   12.32,0
  19  0101 Birger Aurebekk           Torridal     2-3-4-1 1:02.33,0   14.23,9

19 resultater, 21 påmeldte, 21 startende

  
Kvinner 19 - 20 år
------------------

   1  0021 Kaja Eckhoff              Fossum IL    3-2-1-1   58.16,1     
   2  0023 Marianne Skinnes          Simostranda  2-1-1-2 1:00.38,6   02.22,5
   3  0022 Ingvild Flatland          Vik IL       2-3-1-1 1:01.12,9   02.56,8
   4  0024 Anna Kvasjord             Fyresdal SSL 1-1-1-1 1:05.54,8   07.38,7
   5  0025 Thora I. Dystebakken      Alvdal IL    1-2-2-3 1:10.04,7   11.48,6

5 resultater, 6 påmeldte, 6 startende
 

Menn 19 - 20 år
---------------
  
   1  0064 Rune Brattsveen           Nordre Land  2-1-0-2   59.51,0     
   2  0063 Vegard Bitnes             Meråker & St 2-3-2-1 1:01.15,2   01.24,2
   3  0065 Espen Staxrud             Tingelstad S 2-2-2-3 1:01.56,6   02.05,6
   4  0061 Knut Moe                  Trysilgutten 2-2-1-1 1:02.11,4   02.20,4
   5  0067 Gerhard Stai              Kvikne SSL   1-1-1-2 1:02.52,8   03.01,8
   6  0068 Eivin Rundberg            Vestre Målse 1-1-2-0 1:03.18,9   03.27,9
   7  0066 Kjetil Mehl               Stårheim IL  0-4-4-1 1:04.26,6   04.35,6
   8  0062 Steinar Eidem             Byåsen SSL   4-5-0-4 1:05.56,7   06.05,7
   9  0070 Sindre Hansen             Hålandsdal I 4-2-2-0 1:06.43,9   06.52,9
  10  0073 Tore Nordstad             Vingelen IL  3-1-2-0 1:08.47,1   08.56,1
  11  0072 Runar Ousdal              Tonstad IL   1-2-3-2 1:09.19,4   09.28,4
  12  0071 Nils Hesthag              Birkenes     2-2-3-2 1:09.36,2   09.45,2
  13  0076 Jonas E. Lunde            Figgjo IL sk 1-4-1-3 1:13.45,0   13.54,0

13 resultater, 15 påmeldte, 15 startende


Kvinner senior
--------------

   1  0008 Gro Marit Istad Kristians Voss SSL     2-2-0-1   52.51,3     
   2  0017 Linda Tjørhom             Sirdal Skila 0-0-0-0   53.28,8   00.37,5
   3  0009 Borghild Ouren            Vingrom IL H 0-1-2-1   53.37,5   00.46,2
   4  0006 Anne Ingstadbjørg         Meråker & St 2-2-2-1   53.57,6   01.06,3
   5  0011 Berit Nordstad            Tynset       2-2-2-0   54.13,8   01.22,5
   6  0018 Jori Mørkve               Vossestrand  0-2-0-0   54.41,8   01.50,5
   7  0016 Solveig Rogstad           Skrautvål IL 1-1-0-0   55.04,7   02.13,4
   8  0019 Tora Berger               Dombås IL    1-2-1-1   56.25,7   03.34,4
   9  0015 Ann Kristin Flatland      Vik IL       4-3-1-0   56.48,4   03.57,1
  10  0013 Ann Helen Grande          Meråker & St 3-1-1-2   57.24,9   04.33,6
  11  0020 Kari Henneseid Eie        Drangedal SS 3-1-0-0   58.57,2   06.05,9

11 resultater, 11 påmeldte, 11 startende
 

Menn senior
-----------

   1  0037 Ole Einar Bjørndalen      Simostranda  0-1-0-3   53.27,8     
   2  0035 Lars Berger               Dombås IL    0-1-2-3   53.32,0   00.04,2
   3  0040 Stian Eckhoff             Fossum IL    1-1-0-0   53.32,5   00.04,7
   4  0042 Geir Ole Steinslett       Hattfjelldal 0-1-0-0   54.16,0   00.48,2
   5  0034 Anstein Mykland           Øvrebø SSL   3-2-1-1   55.17,5   01.49,7
   6  0033 Egil Gjelland             Voss SSL     2-0-1-1   55.18,5   01.50,7
   7  0039 Tor-Halvor Bjørnstad      Voss SSL     0-0-0-3   56.09,9   02.42,1
   8  0060 Hans Martin Gjedrem       Valldal IL   3-2-1-1   56.25,6   02.57,8
   9  0045 Sigbjørn Mykland          Øvrebø SSL   1-1-1-1   56.37,7   03.09,9
  10  0050 Syver Berg-Domås          DombåsIL/Sir 0-1-1-1   56.57,5   03.29,7
  11  0038 Magne Rønning             Kvikne SSL   3-1-2-1   57.08,1   03.40,3
  12  0046 Håkon Andersen            Brumund/Eids 1-2-1-0   57.08,3   03.40,5
  13  0047 Jon Kristian Svaland      Birkenes     1-3-2-2   58.22,3   04.54,5
  14  0043 Jan Olav Wetteland        Figgjo IL sk 1-2-2-2   58.47,2   05.19,4
  15  0049 Kristian Martinsen        Nittedal SSL 2-2-2-1 1:00.22,4   06.54,6
  16  0054 Geir Ludvig Aasen         Vingrom IL   3-4-4-2 1:00.50,6   07.22,8
  17  0055 Dan Kjørmo                Tonstad IL   2-4-1-1 1:00.51,2   07.23,4
  18  0053 Alexander Os              Ishavslaget  1-4-2-2 1:01.21,0   07.53,2
  19  0051 Knut Erik Nesteby         Vingelen IL  1-2-2-3 1:01.36,5   08.08,7
  20  0059 Reidar Helland            Moi IL       2-0-1-4 1:13.51,3   20.23,5

20 resultater, 20 påmeldte, 20 startende


Gjester kvinner
---------------
   1  0002 Sandrine Bailly           Frankrike    1-1-1-0   50.06,5     
   2  0007 Corinne Niogret           Frankrike    1-1-0-0   50.57,4   00.50,9
   3  0001 Delphine Peretto          Frankrike    2-1-2-0   53.11,2   03.04,7
   4  0005 Florence Baverel          Frankrike    4-0-2-1   53.51,6   03.45,1
   5  0010 Christelle Gros           Frankrike    2-1-2-2   54.18,6   04.12,1
   6  0012 Julie Carraz              Frankrike    2-2-3-2   55.42,5   05.36,0
   7  0014 Natalie Santer            Italia       1-0-2-2   55.46,6   05.40,1

7 resultater, 8 påmeldte, 8 startende


Gjester menn
------------
  
   1  0031 Vincent Defrasne          Frankrike    4-0-1-0   53.28,2     
   2  0032 Julien Robert             Frankrike    3-3-1-1   55.30,5   02.02,3
   3  0041 Gael Poiree               Frankrike    0-1-2-0   55.58,8   02.30,6
   4  0048 Lionel Grebot             Frankrike    0-2-1-1   56.17,5   02.49,3
   5  0052 Alexandre Aubert          Frankrike    2-0-2-1   58.58,2   05.30,0
   6  0056 Yann Debayle              Frankrike    2-2-3-1 1:01.12,3   07.44,1

6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende

Utenfor konkurranse
-------------------
   1  0036 Raphel Poiree             Frankrike    0-2-0-0   55.06,0
   2  0004 Gunn Margit Andreassen    Birkenes     2-1-1-0   56.17,2
   3  0057 Halvard Hanevold          Asker        1-1-0-1 1:02.23,4
   4  0044 Ferreol Cannard           Frankrike    2-1-1-2 1:02.50,6 
   5  0058 Jon Ola Ullset            Tingvoll IL  3-2-1-1 1:08.35,9 
   6  0074 Morten Helland            Moi IL       2-0-2-2 1:15.21,4

6 resultater, 6 påmeldte, 6 startende